Öğretmenlerimize Özel Figürler ve Terrariumlar


Öğretmenlerimizin hayatımızda ne kadar önemli bir yeri olduğunu çocuk sahibi olduktan ve okula çocuklarımızla yeniden başladıktan sonra daha net bir şeklide idrak ediyoruz sanırım. Hepimizin geçmişinde hiç unutamadığı bir, şanslı isek bir kaç öğretmeni olmuştur mutlaka. Mesleğini gönülden, aşkla yapan öğretmenler bizi biz yapan en önemli kişilerden hayatımızda. O nedenle söz konusu bir öğretmene hediye vermek olduğunda duygusal davranmamak mümkün değil. İstiyoruz ki anne babalar olarak en güzel hediyeyi biz verelim çocuklarımızın öğretmenlerine en anlamlı, en kıymetli, en kalıcı..

Terrariumlar bu anlamda doğru hediyeler ama isme, kişiye özel hazırlanmış doğru terrariumlar.

Biz Terramamas olarak bu konuda hiç mütevazi davranmıyor ve en özel, en özenli tasarımlara imza atıyoruz. Öğretmenlerimize özel onları sembolize eden figürler ve çocuklarımızın isimleri ile süslüyoruz tasarımlarımızı. Bütün figürlerimizi özenle tek tek elimizde hazırlıyor, uygun bitkilerle birleştiriyoruz. Dolayısıyla bu konuda da eğer en iyisini, en özelini istiyorsanız Terramamas' a ulaşın mutlaka.

#terramamasatölye #Terramamas #terrarium #terramamas #terrariumatölyesi #teraryumatölyesi #prizma #hediye #yosun #Özelfigür #doğal #mezuniyet #Antalyaatölye #yılsonu #eğitim #figüratif #cambahçe #öğretmenehediye #öğretmenlergünü #Sukulent #sukulent #Sukulentmix #green #Antalyadayaşam #teraryum #tasarımatölyesi #kişiyeözel #mutluluk #konsept #minyatür

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
ATÖLYEMİZ

Adres : Gençlik Mah. 1315 Sk. No: 27-A Işıklar - ANTALYA

Tel : 0 533 352 71 57

e-posta : terramamasantalya@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
En özel hediye seçenekleri
için heyecanla çalışıyoruz