Haziran Ayı Atölyemiz

Bu hafta sonu atölyemizde yine çok yetenekli, yaratıcı kadınlarla birlikteydik. İlk önce Seda Hanım geldi. Daha önce Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleştirdiğimiz atölyelerden birine katılan Serra Hanım sevgili arkadaşı için doğumgününü hediyesi olarak bizim Terrarium atölyemizi seçmişti ve bu bizi daha da mutlu etti.

Geçtiğimiz aylarda yine birlikte bir atölye çalışması yaptığımız Ayşe Hanım gazeteci arkadaşı Elif Hanım' a bizden uzun uzun bahsetmiş, kapıp getirmişti Isparta' dan. Ayşe Hanım kısa bir süre önce Isparta' da bir Terrarium atölyesi açtığının müjdesini verdi bize. Uzun uzun sohbet ettik yapılabilecekleri ile ilgili. Kendisine başarılı bereketli uzun bir yol diliyoruz bir kez daha.

Tatiana Hanım da Antalya' da huzurlu keyifli bir atölye çalışması ararken ulaştı bize. Harika Türkçe' si ile keyifli tasarımı ile atölyemize renk kattı Tatiana Hanım.

Atölye ailemiz giderek büyüyor ve daim misafirler kazanmaya devam ediyoruz. Tüm katılımcılarımıza tekrar teşekkür ediyoruz, tüm atölye ailemize.

Profesyonel fotoğraf çekimleri için Cebimdeki Renkler' e ve tabi ki atölye asistanım Lara' ya ayrıca çok teşekkürler.

#teraryumatölye #teraryum #terrariumatölyesi #terramamasatölye #terramamas #terrarium #teraryumatölyesi #Antalyaatölye #Antalyaworkshop #Antalya #Isparta #figüratif #minyatürpeyzaj #minyatür #motivasyon #organizasyon #yetişkinatölyesi #çiçekatölyesi #kaktüs #Sukulent #sukulent #atölye #aktivite #tasarımatölyesi

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
ATÖLYEMİZ

Adres : Gençlik Mah. 1315 Sk. No: 27-A Işıklar - ANTALYA

Tel : 0 533 352 71 57

e-posta : terramamasantalya@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
En özel hediye seçenekleri
için heyecanla çalışıyoruz