Öğretmenlerine Kendi Elleri İle Hediye Hazırlayan Küçük Hanımlar..

Başak Hanım kızları Derin ve Ela' nın öğretmenlerine mezuniyet gününde kendi elleri ile yapacakları birer terrarium hediye etmek istediklerini söyleyince hemen cumartesi için sözleştik.

Derin ve Ela ilk kez bu tarz bir çalışma yapıyorlardı. Heyecanlı ve sabırsızdılar doğal olarak. Ama yine de önce her zaman olduğu gibi sukulentlerin ilginç doğasından ve Terrarium kavramından bahsettik bir süre. Ne de olsa hakkında bilgi sahibi olmadan tanıyamaz, sevemeyiz ve koruyamayız doğayı, bitkileri.

Ardından bitkilerini dikip figürlerini seçtiler ve yine kendi elleri ile yazdılar öğretmenlerine notlarını minik kara tahtaların üzerine.

Çok keyifli bir atölyeydi bizim için de; günümüze enerji kattı, sabahımızı aydınlattı. Eminim öğretmenleri de çok beğenmiştir Derin ve Ela' nın emek emek ince ince çalışılmış terrariumlarını. Sonuç her ne olursa olsun bir öğretmen için en güzel hediye, çocuklarının elinden, emeğinden çıkmış bir hediye değil mi? Bir resim, bir mektup, bir bitki..

#teraryumatölye #terramamasatölye #çocuklarlaterrarium #çocukatölyesi #çocuklarlaetkinlik #çocuklarlasanat #öğretmenehediye #mezuniyet #yılsonu #terrakidsworkshop #Antalyaatölye #AntalyaOSB #Antalyaworkshop #Antalya #teraryum #terrariumatölyesi #terramamas #terrarium #terramamasterrakidsworkshop #teraryumatölyesi

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
ATÖLYEMİZ

Adres : Gençlik Mah. 1315 Sk. No: 27-A Işıklar - ANTALYA

Tel : 0 533 352 71 57

e-posta : terramamasantalya@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
En özel hediye seçenekleri
için heyecanla çalışıyoruz