Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Terrarium Atölyeleri 1. Gün

Antalya Organize Sanayi Bölgesinin gerçekleştirdiği Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Etkinliği içinde terrarium atölyelerimiz ile yer almak bizim için keyifli olduğu kadar onur verici idi.

Yeni teknoloji ve metotların sanayiye kazandırılması, Ar-Ge ve inovasyon kültürünün yaygınlaşması, üniversite-sanayi işbirliğinin artırılması, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarında yeni ortaklıkların başlatılması, yeni fikirlerinin sunulabileceği ve hayata geçirilebileceği platformun oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen Proje Pazarı' nda Antalya OSB idarecileri ve çalışanları yanında projelerini sunan katılımcılar, çok kıymetli sanayici ve akademisyenlerle de tanışma ve birlikte vakit geçirme şansımız oldu.

Bu önemli etkinlikte bizimle birlikte olan atölye katılımcılarımıza, iki gün boyunca bize ev sahipliği yapan AOSB' nin tüm çalışanlarına ve özellikle Sima Hanım' a tekrar teşekkür ederiz. Kıymetli projeleri ile yarışmaya katılan ve dereceye giren bilim insanlarını da ayrıca tebrik ediyoruz. Emeklerinize sağlık. Harika iki gün geçirdik.

Profesyonel fotoğraf çekimleri için Cebimdeki renklere teşekkür ediyoruz.

#kurumsalürünler #kurumsalatölye #kurumsalworkshop #kurumsaletkinlik #organizasyon #eğitim #kurumsaleğitim #kurs #motivasyon #kurumsalmotivasyon #ekip #ekipçalışması #takımçalışması #topluetkinlik #çiçekkursu #çiçekatölyesi #tasarımatölyesi #tasarım #kokedama #kokadema #kurumsalteraryumatölyesiantalya #kurumsalteraryumatölyesi #Antalya #Antalyaworkshop #Antalyaatölye #cambahçe #Sukulent #banket #kaktüs #kongre #proje #AOSBProjepazarı #AntalyaOSB #İnovasyon #ArGe #teraryumatölye #PAzarlama #teraryum #terramamasatölye #terrariumatölyesi #aktivite #terramamas #terrarium #teraryumatölyesi #green #projeuygulama #etkinlik #Sukulentmix #yosun #hediye #yetişkinatölyesi #moss #konsept #atölye #mutluluk #sukulent #workshop #tanıtım #fuar #sergi #nature

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
ATÖLYEMİZ

Adres : Gençlik Mah. 1315 Sk. No: 27-A Işıklar - ANTALYA

Tel : 0 533 352 71 57

e-posta : terramamasantalya@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
En özel hediye seçenekleri
için heyecanla çalışıyoruz