Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Terrarium Atölyeleri 1. Gün

March 28, 2018

Antalya Organize Sanayi Bölgesinin gerçekleştirdiği Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Etkinliği içinde terrarium atölyelerimiz ile yer almak bizim için keyifli olduğu kadar onur verici idi. 

 

Yeni teknoloji ve metotların sanayiye kazandırılması, Ar-Ge ve inovasyon kültürünün yaygınlaşması, üniversite-sanayi işbirliğinin artırılması, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarında yeni ortaklıkların başlatılması, yeni fikirlerinin sunulabileceği ve hayata geçirilebileceği platformun oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen Proje Pazarı' nda Antalya OSB idarecileri ve çalışanları yanında projelerini sunan katılımcılar, çok kıymetli sanayici ve akademisyenlerle de tanışma ve birlikte vakit geçirme şansımız oldu. 

 

Bu önemli etkinlikte bizimle birlikte olan atölye katılımcılarımıza, iki gün boyunca bize ev sahipliği yapan AOSB' nin tüm çalışanlarına ve özellikle Sima Hanım' a tekrar teşekkür ederiz. Kıymetli projeleri ile yarışmaya katılan ve dereceye giren bilim insanlarını da ayrıca tebrik ediyoruz. Emeklerinize sağlık. Harika iki gün geçirdik. 

 

 Profesyonel fotoğraf çekimleri için Cebimdeki renklere teşekkür ediyoruz. 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Yılın Son Atölyesi

December 29, 2018

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar

December 29, 2018

December 26, 2018

December 21, 2018