Sömestir' in son atölyesi

Bu hafta sonu misafirlerimiz Elif ve Kemal' di. Ki Kemal bizim geçen yıl Haziran ayında Octopus' da yaptığımız çocuk atölyesinin maskotu, en küçüğü idi. Neredeyse bütün atölyeyi sandalyenin üstünde ayakta tamamlamıştı. Coşkulu, heyecanlı..

Bu kez bir önceki atölyeden bir çok şey hatırlaması yanında, detaylı açıklamaları, uzun cümleleri ile yine bizi bizden aldı.

Elif başta biraz tutuk ve temkinli idi ama sonradan bir açıldı pir açıldı. Hep söylüyorum her biri ayrı bir dünya çocukların, hepsi kendi kitabını yazıyor, yaşıyor. Ve çocuklarla çalışmak o kadar keyifli o kadar güzel o kadar anlamlı ki bizim için. O yüzden hep şanslıyız, çok şanslıyız.

Sabrı ve misafirperverliği, arkadaşlarına her aşamada destek olduğu için Lara' ya, fotoğraf çekimleri için de Hasret' e (📸cebimdekirenkler ) tekrar teşekkür ediyoruz.

#çocukatölyesi #çocuklarlaterrarium #çocuklarlaetkinlik #çocuklarlasanat #teraryumatölye #teraryum #terramamasatölye #aktivite #terrariumatölyesi #terrarium #terramamas #terrakidsworkshop #teraryumatölyesi #terramamasterrakidsworkshop #Sukulent #cambahçe #Atölye #nature #Antalya

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
ATÖLYEMİZ

Adres : Gençlik Mah. 1315 Sk. No: 27-A Işıklar - ANTALYA

Tel : 0 533 352 71 57

e-posta : terramamasantalya@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
En özel hediye seçenekleri
için heyecanla çalışıyoruz