O kadar şanslıyız ki..

Çarşamba akşamüstü birbirinden meraklı, coşkulu ve enerji dolu çocuklar vardı yine atölyemizde. Nova, Nehir, Alptuğ ve Ada' ya Lara eşlik etti yine.

Alptuğ sırlarla dolu bir günündeydi. Okuduğu okulun ve yaptığı bahçenin ismini mümkün değil söylemedi bize. Bitkileri çok sevdiği her halinden belliydi, dikkatle, can kulağıyla dinledi beni. Nova inanılmaz mantıklı, enteresan uzun cümlelerle, kocaman kelimelerle o kadar çok şey anlattı ki etkinlik boyunca hepimizin neşesi oldu. Nehir titizlikle büyük bir özenle ve sabırla çalıştı. Ada çok sessizdi başlarda biraz geç katıldı bize çünkü bir anda adapte olamadı ama sonrasında o da katıldı arkadaşlarının coşkusuna ve heyecanına.

Lara da artık kaçıncı olduğunu unuttuğum terrarium atölyesinde aynı sabırla dinledi ve aynı coşku ile çalıştı. Bir de büyüyünce ne olacakları hakkında bir sohbet açılıca bir ara "işte ben böyle senin gibi bir şey olucam" deyince içim iyice coştu.

Terrakids ailemiz giderek büyüyor ne mutlu bize. 3 Şubat cumartesi günü saat 12:00 de son sömestir atölyemizi yapacağız. Hala katılmadıysanız bu sefer kaçırmayın.

Fotoğraf çekimleri için de Hasret' e (📸cebimdekirenkler ) tekrar teşekkür ediyoruz.

#çocukatölyesi #çocuklarlaterrarium #çocuklarlaetkinlik #çocuklarlasanat #teraryumatölye #teraryum #terramamasatölye #terrariumatölyesi #terramamas #terrarium #terramamasterrakidsworkshop #terrakidsworkshop #teraryumatölyesi #Sukulent #green #nature #cambahçe

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
ATÖLYEMİZ

Adres : Gençlik Mah. 1315 Sk. No: 27-A Işıklar - ANTALYA

Tel : 0 533 352 71 57

e-posta : terramamasantalya@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
En özel hediye seçenekleri
için heyecanla çalışıyoruz