O kadar şanslıyız ki..

February 2, 2018

Çarşamba akşamüstü birbirinden meraklı, coşkulu ve enerji dolu çocuklar vardı yine atölyemizde. Nova, Nehir, Alptuğ ve Ada' ya Lara eşlik etti yine.

 

Alptuğ sırlarla dolu bir günündeydi. Okuduğu okulun ve yaptığı bahçenin ismini mümkün değil söylemedi bize. Bitkileri çok sevdiği her halinden belliydi, dikkatle, can kulağıyla dinledi beni. Nova inanılmaz mantıklı, enteresan uzun cümlelerle, kocaman kelimelerle o kadar çok şey anlattı ki etkinlik boyunca hepimizin neşesi oldu. Nehir titizlikle büyük bir özenle ve sabırla çalıştı. Ada çok sessizdi başlarda biraz geç katıldı bize çünkü bir anda adapte olamadı ama sonrasında o da katıldı arkadaşlarının coşkusuna ve heyecanına. 

 

Lara da artık kaçıncı olduğunu unuttuğum terrarium atölyesinde aynı sabırla dinledi ve aynı coşku ile çalıştı. Bir de büyüyünce ne olacakları hakkında bir sohbet açılıca bir ara "işte ben böyle senin gibi bir şey olucam" deyince içim iyice coştu. 

Terrakids ailemiz giderek büyüyor ne mutlu bize. 3 Şubat cumartesi günü saat 12:00 de son sömestir atölyemizi yapacağız. Hala katılmadıysanız bu sefer kaçırmayın. 

 

Fotoğraf çekimleri için de Hasret' e (📸cebimdekirenkler ) tekrar teşekkür ediyoruz.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Yılın Son Atölyesi

December 29, 2018

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar

December 29, 2018

December 26, 2018

December 21, 2018

Please reload

Arşiv