Doğa Kaşiflerinin Terrarium Macerası

January 28, 2018

 Bu pazar atölyemizin konukları Burdur' dan geldiler. Antalya' da bir doğa yürüyüşü ve kaya tırmanışı programı yapmışlardı ardından da bir terrarium atölyesi gerçekten çok iyi fikirdi. Yorgun ve aç geldiler doğal olarak. Ama bir an önce başlamak için de sabırsızlanıyorlardı. Sinem, İrem Hür ve Bennu. Biraz dinlenebilsinler ve açlıklarını yatıştırsınlar diye atölye sonundaki atıştırmalıkları öne aldık bu kez. Bu arada da sohbet edip birbirimizi tanıdık.

 

Farklı yaş gruplarından olmalarına rağmen birbirilerini tanımanın da avantajı ile çok uyumlu çalıştılar. Onca yorgunluğa rağmen çok da enerjiktiler. Hatta atölye sonrasında biz aileleri ile sohbet ederken onlar hala koşturup duruyorlardı etrafta Lara ile birlikte.

 

 Bir kez daha ikna olduk ki çocukların bitmeyen bir enerjileri var ve sınırsız hayal güçleri; iyi ki de var.

 

 

Lara her zamanki gibi eşlik etti bize atölyenin her anında ve Hasret de fotoğraf çekimlerini yaptı yine. Hepimiz için çok keyifli bir akşamdı. Çevreye duyarlı mutlu çocuklar ve mutlu aileler, her yeni atölye ve dokunduğumuz her çocuk yüreği yeni bir ufuk bizim için de. Ne mutlu bize.. 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Yılın Son Atölyesi

December 29, 2018

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar

December 29, 2018

December 26, 2018

December 21, 2018

Please reload

Arşiv