Yavru Fil Çocuk Kitap Evi' nde Terrakids Atölyesi

Bugün Terramamas olarak Yavru Fil Çocuk Kitabevi' nde doğa sever ailelerimizle ve çocuklarımızla buluştuk. Yiğit, Kerem, Utku, Ali, Atakan, Emir Paşa ve Alp ilk etkinliğimizde bizimleydi. Duru, Derin, Talya, Yiğit Kemal, Alya ve Serdıl da bir sonraki saatte. Son derece enerjik ve keyifli atölye çalışmaları oldu hepimiz için. Hele ki günün sonunda aşağıda torununu bekleyen babaannenin "Günümüzü aydınlattınız hepinize çok teşekkür ederiz" dediğini duymak hepimizi çok mutlu etti. En büyük katılımcımız 10 en küçüğümüz 3 yaşında idi (Duru)ve atölye çalışmalarımız için 5 yaş altı çocuk almama kuralımızı esnetmeye karar verdik sayesinde. O kadar ilgili ve becerikli idi ki Duru da; ondan bir kaç ay büyük olan Alya da..

Güzel ve aydınlık mekanında bizi çocuklarla buluşturan Yavru Fil Çocuk Kitabevi' nin sahibesi Sevgili Ekin Hanım' a tekrar teşekkür ediyoruz.

Merak çoşku ve heyecanları hiç eksilmesin, elleri ve kalpleri hep doğada olsun çocuklarımızın.

#çocuklarlasanat #çocuklarlaetkinlik #çocuklarlaterrarium #çocukatölyesi #terrakidsworkshop #terramamasterrakidsworkshop #kaktüs #sukulent #terramamas #terrarium #terrariumatölyesi

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
ATÖLYEMİZ

Adres : Gençlik Mah. 1315 Sk. No: 27-A Işıklar - ANTALYA

Tel : 0 533 352 71 57

e-posta : terramamasantalya@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
En özel hediye seçenekleri
için heyecanla çalışıyoruz