Babalar Günü Hediyeleri

Hediyenin en güzeli emek harcanandır bizce. Hele ki bir anne ve babanın evladının emeğiyle şekillenmiş bir hediye almasından kıymetli ne olabilir ki..

Bu düşünceden hareketle atölyemizde gerçekleştirdiğimiz babalar günü mottolu çalışmamızda bu kez farklı yaş gruplarından çocuklarımızla birlikteydik. Bugüne kadar atölyelerimize katılan çocuklarımızın en küçüğü Alp vardı bir kere. Serra ve Teo atölyenin abla ve abileri Esma ve Lara da tam ortada. Ama sandığımız gibi daha zor olmak yerine daha bile keyifliydi çocuklarımız için. Alp bizi çok şaşırttı. Kendinden çok emin ve güvenli idi. Annesinin azıcık desteği ile her aşamayı tek başına tamamladı. Farklı yaş grupları birbirleri ile yardımlaşarak sohbet edip paylaşarak çok güzel ürünler hazırladılar babalarına.

Profesyonel fotoğraf çekimi için @cebimdekirenkler' e teşekkür ederiz. Atölyeyi takiben fotoğraflar digital ortamda katılımcılarımız ile paylaşılmaktadır.

#terramamasatölye #teraryum #terrariumatölyesi #aktivite #terramamas #çocuklarlaterrarium #terrarium #terramamasterrakidsworkshop #terrakidsworkshop #teraryumatölye #çocukatölyesi #çocuklarlaetkinlik #çocuklarlasanat #green #nature #sukulent

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
ATÖLYEMİZ

Adres : Gençlik Mah. 1315 Sk. No: 27-A Işıklar - ANTALYA

Tel : 0 533 352 71 57

e-posta : terramamasantalya@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
En özel hediye seçenekleri
için heyecanla çalışıyoruz